• Covid

    Dobry den,som v 19tt,dnes som sa dozvedela,ze osoba,s ktorou som v blizkom dennom kontakte ma covid. Je nieco co by som mohla uzivat,aby som to podchytila takto skoro,pripadne aby som ho nedostala? Dakujem

    Dobrý deň,
    postexpozičná profylaxia Covidu neexistuje, ale ak ste očkovaná, netreba sa obávať závažného priebehu, ani ohrozenia gravidity.
    Nespravíte chybu, ak si dáte D vitamín na podporu imunity.