• Tehotenstvo po predošlom potrate.

    Dobrý deň. Dnes na 2.deň omeškanej menštruácie mi test ukázal sotva.viditelnu druhú čiarku. Pri prvom tehotenstve som už v takom čase mala poriadne silnú čiarku ,dostatočný level hormónu hcg. Teraz sa obávam,že je to známka slabej hodnoty hcg a možného potratu, stalo sa mi to už pred 4 mesiacmi.
    Mám počkať,alebo riešiť s mojou gyn? Dá sa v tej situácii vôbec niečím pomôcť? Ďakujem.

    Dobrý deň,
    sila čiarky nič neznamená, počkajte týždeň a potom navštívte Vášho gynekológa, nech spraví ultrazvuk. Ak by ste začala krvácať, alebo mala bolesti, vyhľadajte ho aj skôr.