• hlienova zatka

    dobry den,

    pred tyzdnom som zistila testom, ze som tehotna. Mentruaciu som mala naposledy 21.5. Dnes sme sa s manzelom len bozkavali, ale bola som z toho vzrusena. Na toaletnom papieri som si po bozkavani nasla husty ciry hlien, vyzeral uplne ako hlienova zatka. Dokonca aj podbrusko ma boli a trochu aj krize. Mohla to byt naozaj zatka? ved sa ma manzel vaginy ani nedotkol. Mam strach. Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    hlienová zátka odchádza až ku koncu gravidity, máte normálny výtok a nič sa nedeje, normálne možete žiť ako doteraz aj sexuálne. Ak máte potratiť, tak potratíte, to sa nedá nijako ovplyvniť.