• Tehotenstvo,potrat - dalsie tehu

    Dobry den,este by som sa rada opytala ked som porodila pred 7 mesiacmi dieta, mala som potrat a teraz chcem otehotniet kedy je najvhodnejsia doba? Mne gynekolog povedal az za rok ale mne sa to zda vela. Su odovodnene priciny preco az za rok? Lebo som rodila predcasom a mala potrat kratko nato?
    Mozem otehotniet aj po roku?
    Odporucate nieco brat po kyretazi alebo sa maternica sama dokaze zregenerovat?
    Este by som sa opytala niektore zeny hovoria ze brali ATB po kyrete ale mne ziadne nedali tak neviem ci nedostanem nejaku infekciu.
    Je pravda co sa hovori ze po kyretazi je zena velmi plodna amoze lahko otehotniet? Najlepsie do pol roka.
    Dakujem pekne

    Dobrý deň,
    doporučovalo sa počkať pol roka s otehotnením po potrate, teraz už však podľa novších štúdii možno otehotnieť aj skor. Po bežnom potrate sa antibiotiká nedávajú.