Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského

Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
18,175 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa pôrodníctva a gynekologických  problémov odpovedá  Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH., prednosta II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a UNB , Fakultná nemocnica Ružinov, Bratislava.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
 • Ružový výtok a bolesti v podbrušku

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobrý deň,

  chcela by som sa s vami poradiť. Dnes som 44 DC, cyklus mávam 34 dňoví. V piatok bol 41 DC keď som si večer všimla na wc papieri ružový výtok a mala som bolesti v podbrušku tak som si myslela, že príde MS, ale asi po hodinke som išla znovu na wc a od vtedy nemám ani výtok ani MS, no celý víkend som mala take bolesti v podbrušku ako pri menštruácií ktorú som ale nedostala, dnes už ma len sem tam trošku pobolieva. Test som si ešte nerobila, myslíte , že by to mohlo byť tehotenstvo? S manželom sa snažíme už 16 mesiacov, už máme za sebou aj vyšetrenia, on je v poriadku a umna je problem, že mi nedozrievajú vajíčka. Beriem clostilbegyt, ale tento cyklus som ho nebrala.
  Ďakujem

  Odpovedá: Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH.

  Dobrý deň,
  tehotnosť je málo pravdepodobná, ale určite si spravte test, je to najlepší dokaz gravidity. Skor si myslím, že ste mala znovu cyklus bez ovulácie, a to špinenie je krvácanie zo spádu.