• Ružový výtok a bolesti v podbrušku

    Dobrý deň,

    chcela by som sa s vami poradiť. Dnes som 44 DC, cyklus mávam 34 dňoví. V piatok bol 41 DC keď som si večer všimla na wc papieri ružový výtok a mala som bolesti v podbrušku tak som si myslela, že príde MS, ale asi po hodinke som išla znovu na wc a od vtedy nemám ani výtok ani MS, no celý víkend som mala take bolesti v podbrušku ako pri menštruácií ktorú som ale nedostala, dnes už ma len sem tam trošku pobolieva. Test som si ešte nerobila, myslíte , že by to mohlo byť tehotenstvo? S manželom sa snažíme už 16 mesiacov, už máme za sebou aj vyšetrenia, on je v poriadku a umna je problem, že mi nedozrievajú vajíčka. Beriem clostilbegyt, ale tento cyklus som ho nebrala.
    Ďakujem

    Dobrý deň,
    tehotnosť je málo pravdepodobná, ale určite si spravte test, je to najlepší dokaz gravidity. Skor si myslím, že ste mala znovu cyklus bez ovulácie, a to špinenie je krvácanie zo spádu.