• atb

    Dobry den. Tyzden pokasliavam,vyuzila som stodal sirup ale stale pokasliavam. Dnes som bola u lekarky a predpisala mi azitrox atb. Kedze dojcim, syn ma 6 mesiacov zaujima ci je tento liek bezpecny pri dojceny alebo mam este par dni preckat bez atb ci to neprejde? Bojim sa brat atb pri kojeni. Dakujem

    Dobrý deň,
    azitrox je bezpečný, ak lekárka myslí, že máte bakteriálny zápal priedušiek tak je určite indikovaný. Proti kašlu sa mne osobne osvedčil Prospan, je bezpečný.