• tehotenstvo a choroba

    chcela by som sa spýtať na svoje tehotenstvo.Som v 7 až 8 tt a práve prechádzam strašnou chrípkou,a pri kašlaní cítim aj priedušky,môže tento stav neako pôsobiť na rastúci plod,ovplyvní to vývoj môjho plodu?Lieky zatial neberiem,lebo sa bojím že ešte viac to plodu uškodí,prosím poradte ako mám postupovať ďalej,ďakujem

    Dobrý deň,
    strašná chrípka znamená horúčky nad 40 C, zápal pľúc a postihnutie ostatných orgánov.
    Ak toto nemáte, potom máte iba bežnú respiračnú virózu, stačia čaje, paralen, C vitamín a posteľ.