• menštruácia a kojenie

    Dobrý deň,
    moja dcérka má 11 týždňov a doteraz bola plne kojená. Dostala som však menštruáciu a dcérka odvtedy odmieta prsník. Pri kojení celá sčervenela a lapala po dychu, tak som ju krmila umelým mliečkom. Mlieko sa mi stále tvorí, ale je redšie ako zvyčajne. Menštruáciu mám 3 deň a malá prsník stále odmieta. Čo robiť?

    Dobrý deň,
    ak Vám záleží na kojení, dieťa trpezlivo prikladajte, menštruácia by nemala takto ovplyvniť kojenie. Ak by to nešlo, možete skúsiť, odsať mlieko a krmiť dcéru odsatým mliekom.