• špinenie v tehotenstve, 28. týždeň

    dobrý deň, som v 28. týždni, pred týždňom sme boli na návšteve, cestovali sme 2,5 hodiny a večer po návrate domov som zistila, že mám krvavý výtok. Hneď som išla na vyšetrenie do nemocnice, kde ma pozreli,vraj som pekne uzavretá, na UZV bolo všetko ok, ani známky odtrhnutia placenty aj bábo bolo ok. Mám vraj len malú ranku na krčku. A z toho krvácam. Dostala som nejakú injekciu, na druhý deň som už len mala hnedý výtok a môj doktor mi nasadil Ascorutin a Magnezium. Všetko bolo v poriadku aj sa šetrím, nemáme ani sex a po týždni sa mi znova ukázal hnedý výtok. Je síce veľmi slabulinký, ale je. Pôvodne mám celé tehotenstvo silný výtok, skôr zelenej farby, ale nie je to vraj žiadna mykóza. Pohyby bábätka cítim, občas mám pocit, že sú až prisilné, cítim aj bolesti krížov a podbruška. Čo so mnou môže byť?

    Dobrý deň,
    krvácanie može byť z krčka alebo z okraja placenty. Bez vyšetrenia sa to však nedá odlíšiť. Ak je to iba slabý hnedý výtok, nemalo by nič hroziť, ale vyšetrenie je vhodné.