• ešte jedna otázka

    Dobrý den, som týžden po serkláži , robili mi ju v 22 tt kvôli skracujúcemu sa krčku maternice a bola som aj na špičku prsta pootvorfená, zašiťím sa to upravilol. predchádzajúce tehotenstvo skončilo z nezistených príčin v 30 tt. rozbehol sa pôrod. Netrpím iadnymk infekciami. Je možné milovanie s manželom? Ohroží nejako moje tehotenstvo?

    Na túto otázku som odpoved dostala, zaujímalo by ma však aj, či ohrozuje tehotenstvo aj orgazmus - napr. pri orálnom sexe, alebo je zakázané všetko.? Ak viete odpoved, poradte

    Dobrý deň,
    orgazmus naozaj može vyvolávať kontrakcie, ak hrozí predčasný porod, tak tieto kontrakcie možu byť nebezpečné, preto je asi bezpečnejšia abstinencia.