• Kde sa stala chyba?

    Dobrý deň.
    Moja druhá gravidita mala dosť ťažký priebeh, počas prvých dvadsať týždňov som kôli nevoľnostiam schudla 10 kg. Bola som aj anemická. Pôrod bol riešený sekciou kôli priečnej polohe a anesteziologička sa neskutočne rozčuľovala, prečo mi moja doktorka nepredpísala niečo na anémiu a prečo neriešila moje rapídne chudnutie hospitalizáciou. Naozaj mala takto postupovať?

    Dobrý deň,
    neviem aké ste mala hodnoty, ale hodnoty krvného obrazu v tehotnosti sú iné ako u netehotných, preto často sa lekári iných odborov zbytočne vzrušujú nad normálnymi hodnotami. Rapídne chudnutie by podľa mňa hospitalizácia nevyriešila, výkrmné procedúry sa už nerobia.