• dvojcata

    Dobry den,
    na sone mi lekar zistil, ze cakam dvojvajecne dvojcata, ale plody nie su rovnakej velkosti. som v 8. tyzdni. je to normalne, alebo hrozi, ze jeden z nich nie je v poriadku?
    nie je este skoro na definitivne stanovenie toho, ze jeden z nich zrejme neprezije? nemozu byt napr. len inak stare?
    dakujem

    Dobrý deň,
    inak staré asi nemožu byť, bol by to naozaj raritný prípad, nič sa nedeje, počkajte ešte 14 dní, zopakuje sa ultrazvuk a uvidí sa, ako sa plody vyvíjajú, aj tak sa nedá nič iné robiť.