• Serologicke vysledky krvi a herpes

    Dobry den,
    v 13 tt som mala serologicke vysledky na rubeolu Ig 6 pozitivne. Co to znamena, prosim Vas?
    Este by som sa chcela spytat na herpes. Mala som herpes na perach v 8 tt a v 13 tt pod nosom. Moze to negativne ovplyvnit tehotenstvo? Ak ano, daju sa nejake vady zistit ultrazvukom prip. inak?
    Dakujem

    Dobrý deň,
    znamená to, že ste očkovaná proti rubeoloe a toto vyšetrenie je úplne zbytočné.
    herpes na pere nemá vplyv na vývoj plodu, je to lokalizovaná infekcia.