• črevné parazity

    Dobrý deň, mám problém s mrlami už druhýkrát v tomto roku. Prvýkrát som brala Vermox, no teraz som v 13 tt a lekárka mi povedala, že teraz mi ho predpísať nemôže, lebo nie je vhodné ho užívať v tehotenstve. Doporučila mi cesnak a kapustovú vodu. No veľmi to nepomáha, všetko ma už nehorázne svrbí. Existujú aj iné prípravky na liečbu mrle?? Môžu mrle ublížiť babatku? volala som aj gynekologovi, no ten je teraz na dovoloernke, bude tam az o tyzden a dovtedy sa z toho svrbenia zblaznim

    Dobrý deň,
    mrle plod neohrozujú, osobne si však myslím, že Vermox je neškodný a môže sa v gravidite. Cesnak a kapustová voda sú tiež neškodné, aj pre mrle.