• Vysledky

    Dobry den, pan doktor
    Pred 3 tyzdnami som podstupila kyretaz koli missed abort, na vysledkoch z histologie boli len vyrazy-topologia:MKCHO morfologia:MKCHO, MKCH10
    Prosim vas, mohli by ste mi vysvetlit co tieto udaje znamenaju?
    A na ake vysetrenia pripadne na ake odbery zvyknete posielat svoje pacientky po missed abort? Dakujem, Kamila

    Dobrý deň,
    MKCH je medzinárodná klasifikácia chorôb
    10 je desiata revízia, v súčasnosti platí táto.
    ŽIadne vyšetrenia po potrate nie sú potrebné, je to bežná záležitosť, až 20% plodov sa potratí.