• Missed abbort v 15. tyzdni

    Dobry den, chcela by som sa spytat, ci mohlo pri zapale sedacieho nervu lokalne pouzivanie bylinkoveho pripravku " Konska mast" - v lekarni a u ortopeda mi to schvalili a nahrievanie drieku suchym teplom ( fohn, elektricky vankus 2x, raz solux) - myslim, ze som si davala som si pozor, aby to nebolo prilis teple , ale teraz si robim preto strasne vycitky- sposobit odumretie plodu? V 15. tyzdni som zacala trosku spinit- vraj bola nizko placenta, pri branke . Isla som na pohotovost a tam zistili, ze plod uz nezije. Zufam si, mohla som to sposobit ja?Dietatko bolo na ultrazvuku v 12. tyzdni v poriadku. Dakujem.

    Dobrý deň,
    keby to bolo také jednoduché, nebolo by potreba interupcí, ženy by si zabíjali plody konskou masťou.
    Je to celé nezmysel, nemáte sa prečo trápiť a vyčítať si, plod bol odzačiatku geneticky nezdravý, tak odumrel, vy za to nemožete.