• hnis v moci a svrbenie

    Dobry, som v 40. tt a minuly tyzden mi nasli hnis v moci, brala som na to lekarkou predpisany Ospexin, aj po vybrati celej davky mam stale hnis v moci a pridalo sa k tomu svrbenie v posve. Teraz si vaginalne vkladam tablety Candibene.
    Obavam sa, ci moze infekcia ohrozit babatko, a ak nebude infekcia vyliecena pocas porodu ci to ma negativny vplyv na babatko.
    Ako mozem podporit liecbu nejakymi domacimi receptami, bylinkami a pod.?
    vdaka

    Dobrý deň,
    hnis v moči je prítomnosť vaginálneho výtoku v moči, bez kultivácie je to zbytočné liečiť, ak nemáte problémy. mykozu máte samozrejme po Ospexine.
    Kúpte si Lactovag čípky, upravia Vám pošvovú floru.