• sedimentacia

    Dobrý deň pán doktor, chcela by som sa spýtať na váš názor. Som v 37.tt a bola som u obvodnej doktorky, ktora mi brala krv na predoperačné vyšetrenie a zobrala mi aj FW. Jej hodnota vystúpila na 100. Takže zrejme nejaký zápal. Ale cítim sa dobre, nič mi nie je, akurát ma veľmi bolia bedrové a panvové kĺby, ale všetci mi hovoria, že je to normálne. Mala som problémy aj so zubom, ale ten je preliečený a zablombovaný a tak dúfam, že to je v poriadku. Jediné, čo ma teraz zaujíma, či tým zápalom nemôžem ubližíť dieťaťku. Neviem, odkedy ho mám,, ani vlastne čo je príčina. Prosím o radu, ďakujem veľmi pekne.

    Dobrý deň,
    je neuveriteľné, že niekto robí tehotnej sedimentáciu !!!!!!
    Neverím, a nechcem veriť.
    Sedimentácia v tehotnosti je vysoká preto, lebo tehotné majú "zriedenú" krv, ich krv obsahuje viac vody, preto červené krvinky rýchlejšie sedimentujú. Vašu pani doktorku pošlite do 2. ročníka na fakultu, predmet fyziológia, alebo do 5. ročníka predmet gynekológia a porodníctvo.