• problém??

    , Autor: verini

    Dobrý deň. Chcem sa opýtať, lebo už sama neviem...som tehotná 19tt, a stále cítim zospodu také vlhko, stále musím byť na intímkach, už mi to ide trošku aj na nervy...aj by som vydržala, ale skôr som z toho nervozna, či sa niečo nemôže diať..dr. síce povedal že v tehotenstve je tam dole iné prostredie, alebo ako by som to povedala, robil posledne aj kultiváciu, bola negatívna..tak už neviem čo s tým ďalej.niekedy mám pocit akoby niečo tieklo, zistil by dr. keby to bola plodová voda?a mohla by to byť??nie je toho nejako extrémne veľa, ale poriadne ma to znervozňuje lebo to zapácha..ale to zrejme aj podľa toho, že keď to tam kvasí...

    Dobrý deň,
    v tehotnosti je zvýšená produkcia hormonov, ktoré zvyšujú sekreéciu pošvovej sliznice, ktorá je neustále vlhká. Musíte to proste vydržať, po porode sa to upraví. Na zlepšenie výživy sliznice si možete skúsiť kúpiť Lactovag čípky.