Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského

Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
19,213 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa pôrodníctva a gynekologických  problémov odpovedá  Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH., prednosta II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a UNB , Fakultná nemocnica Ružinov, Bratislava.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
 • nachladnutie

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobrý deň, pán doktor, momentálne som v 15. týždni a prechladla som. Mam zatial iba nadchu, ale neviem, ci mozem pouzivat klasicke kvapky Nasivin 0,05%. Skusala som aj kvapky Mar 5%, ale vobec mi nepomohli. Nasivin mi bezne pomahal. Dakujem

Podobné otázky

 • strach

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobry den pan doktor. Chcela som sa spytat ci bude moje babo v poriadku, ked som uz 3x prechladnuta pocas tehotenstva 9t.,24t.,29t.,/bolest v hrdle a nadcha,bez teploty -lieky neuzivam ziadne/.Dakujem pekne za odpoved.

 • nachladnutie

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobrý deň, som v 9tt, beriem dufaston, som doma no napriek tomu som prechladla. Tečie mi z nosa, kýcham, bolí ma hlava, hrdlo a celkovo sa necítim dobre. Lieky som neužila žiadne, pijem len čaj s medom a citrónom a kloktám hrdlo slanou vodou. Poradil by ste mi ešte niečo na rýchlejšie odoznenie choroby? Druhá otázka: mohlo dôjsť k poškodeniu plodu-do akej miery? Hrozí mi potrat? (Vlani som mala spontánny potrat v 6tt a mis.ab.v8tt) Ďakujem.