• hnedy vytok v 27tt

    Dobry den,

    Prosim vas, chcela by som sa spytat. Som v 27tt. Mala som problemy s vytokmi. Doktor mi predpisal Entizol. Ten som dobrala, potom som bola u gynekologa – ph v posve som mala ok, ale zobral mi ster a cakam na vysledky s tym, ze vytok mam stale, ale povedal, ze zatial to nejde liecit. Vcera som vsak mala prvy-krat hnedy vytok, asi 3 spinenia pocas rana. Neviem, ci mam ist teraz rychlo k doktorovi? Krvacie nemam ziadne, pohyby citim normalne. Mozte mi poradit, co to znamena?

    Dakujem velmi pekne

    Dobrý deň,
    špinenie máte zrejme po vyšetrení a nič to neznamená. Ak by ste sa rozkrvácala ako pri menštruácii, je poterbné navštíviť gynekologa.