• bolesť bruška pri chôdzi

    Dobrý deň,
    chcem sa spýtať - som v 19.tt , mám sedavé zamestnanie a aj po veľmi krátkej chôdzi ma dosť bolí bruško, akoby som mala veľmi nízko položené bábetko. môj doktor ma odbil slovami, že "nemám chodiť a byť doma na PN-ke", čo som odmietla, pretože mi to príde priveľmi zavčasu "vylihovať" od 5.mesiaca. Môže táto bolesť ohroziť nejako bábetko? (užívam 2x denne magnézium).
    ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    ak sa pri vyšetrení nezistí zmena nálezu na krčku, tak nič nehrozí. Doležitá je aj cervikometria, meranie krčku pomocou ultrazvuku, hodnota menej ako 25 mm je riziková.