Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského

Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
19,233 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa pôrodníctva a gynekologických  problémov odpovedá  Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH., prednosta II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a UNB , Fakultná nemocnica Ružinov, Bratislava.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
 • USG prsníkov

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobrý deň, chcem sa popýtať či je škodlivé vyšetrenie USG prsníkov už v skorom štádiu 6tt+3, môj gynekológ ma tam poslal ešte pred plán. tehotenstvom nakoľko termín vyšetrenia som dostala neskoro, tak som už spomínanom týždni. Mám to absolvovať? Môj gynekológ mi povedal, že pre pokoj v duši by to bolo vhodné. Mám ale obavy. Môžem vedieť aj Váš názor? Ďakujem.

Podobné otázky

 • Zväčšené uzliny

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobrý deň, rada by som sa na Vás obrátila s prosbou o odpoveď na otázku ohľadne zväčšenia uzlín v podpazuší počas dojčenia. Plne dojčím už cez 5 mesiacov a v posledných 2 - 3 týždňoch som si našla na jednej strane zväčšenú uzlinu - zväčšenú tak, že ju dokonca aj vidieť. Už po prvom dojčení sa mi počas USG prsníkov objavili zväčšené uzliny, ale to som o nich ani nevedela. Táto je ale veľká. Je to počas dojčenia normálne, že sa tak zväčšujú? Dá sa robiť aj počas dojčenia USG? Nechcela by som prestať dojčiť, ak je to normálne....
  Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.