• Biometria

    Dobrý deň pán doktor,

    poprosím Vás v 32/5tt som bola odoslaná na biometriu a boli mi namerané nasledovné hodnoty:

    BPD: 7.95
    AC: 26.20
    FL: 6.51
    EFW: 1821g
    UA PI: 1.40

    CTG záznam:
    BF: 150/min
    All: 2/20min
    var:5-10
    0:6

    z:CTG záznam primeraný danému gest. veku.

    lekár mi povedal že mimi má malé bruško a zachytil poruchu prietokov a.umbilikalis. Predpísal mi AGAPURINv2x1, magne B6 a kontrola o 2 týždne.

    Poprosím Vás o vyjadrenie, či uvedené zistenie je závažné.

    Za odpoveď Vám vopred ďakujem

    Dobrý deň,
    chýba mi údaj o plodovej vode, ale 1800 gramov je na 32. týždeň úplne normálna hodnota a ani plod nie je asymetrický.
    Agapurín neškodí ale nič nerieši, nemusíte sa stresovať, za 14 dní to určite bude OK a budete zázračne vyliečená.