• Aké tabletky

    Dobrý deń p.doktor, mám 1,5 mesačnú dcérku, kojím aj prikrmujem, po pôrode som dostala už aj menzes, ale dosť silný, môžem si dať ascorutin aj keď kojím? Pomôže mi to? Ďakujem. J.

    Dobrý deň,
    ascorutin neublíži pri kojení, sú to vitamíny, či nejako pomože na silné menštruáciu neviem, teoreticky by mohol, obsahuje látky na stabilizáciu ciev. Skúste, ak nepomože, navštívte gynekológa, potrebný je ultrazvuk.