• Je príčinou kojenie?

    Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či to, že 19 mesačného syna ešte kojím, môže byť príčinou toho, že sa nám druhé bábätko s manželom nedarí. Styk máme pravidelne bez ochrany, menštruáciu mám asi už pol roka. Manžel absolvoval v júni spermiogram (kvôli varixom), výsledky mal výborné. Prvý synček sa nám podaril na prvý šup, tak dúfam, že je to v tom kojení :-)))). Odstaviť ho skúšam, ale pri každej jeho chorobe skončíme zavesení na "cicíku" a iné mlieko ako materské mi odmieta... Ale snaha postupne ho odučiť tu je...

    Dobrý deň,
    kojenie je antikoncepcia, iba o niečo spoľahlivejšia ako prezervatív. Skúste prestať kojiť a rok to skúšajte s prezerevatívom. Máte vyššiu šancu.