• Hygiena

    Dobry den pan doktor, polozim Vam trochu zvlastnu otazku: Som v 19 na prelome 20 tyzdna tehotenstva a budem nutena umyvat sa na intymnych miestach par dni mineralnou vodou. Konkretne znackou Terra. Co si o tom myslite? Nevznikaju tak nejake zarodky infekcie? Je to pre mna nebezpecne?Alebo to radsej nemam robit? Ale cim sa mam potom umyt, ked voda nebude k dispozicii?Poradte mi prosim nieco. Dakujem. Diana

    Dobrý deň,
    takú reklamu si firma Terra ani nezaslúži :)
    Minerálky sú v podstate normálna voda a preto je to rovnaké, ako keby ste si intímne miesta umývala vodou z vodovodu, existujú aj vlhčené obrúsky na intímne miesta, na časy núdze sú ideálne.
    Mne sa napríklad osvedčili teraz na Pohode.