• druhý missed tento rok

    Vážený pán doktor.....som druhý krát obetou potrtu v 11tt tento rok.....bojím sa kyretu ako čerta....myslíte,že už niekto zomrel po-počas výkonu?Mám vyhľadať aj psychiatra pre paranoju?alebo sú moje obavy adekvátne?Asi to súvisí so šokom a strachom:-((((
    Ďakujem...keď príde odpoveď,budem už po,ale asi pre istotu do tretice a to už viac asi nezvládnem....

    Dobrý deň,
    kyretáž je bežný výkon, robí sa na každej klinike ročne v počte stoviek výkonov a nikto na to neumiera. Je to krátky výkon trvá 10minút, ak sa strašne bojíte, vyžiadajte si pred výkonom ešte pri príjme niečo na ukľudnenie.
    Držte sa, pred ďalším otehotnením je vhodné dokladné vyšetrenie, na zistenie príčiny neúspechov.