• lactecon

    Dobry den pan doktor,

    som 7 tyzdnov po porode, plne kojim a asi tyzden mam problemy zo stolicou. V lekarni som si kupila pripravok Lactecon, zatial som ho uzila 2x - 15 a 10 ml a odvtedy ma boli brucho. Moze to byt z neho?
    Neskodi to babatku? Zacal viac kakat a ma riedku stolicu a vetry.
    Ako dlho sa moze uzivat? V letaku pisu, ze nie dlhodobo, ale neviem, co znamena dlhodobo.

    Dakujem

    Dobrý deň,
    lactecon obsahuje laktulozu a je bezepečný, nevstrebáva sa, ale sťahuje vodu do stolice, čím ju robí makšou.
    Na dieťa by to nemalo mať vplyv, aspoň nevidím ako by sa to dostalo do mlieka.
    Možete bez obáv užiť jedno až dve balenia.