• a je to tu!

    dobry den pan doktor, dnes rano som si robila TT a ukazal dve ciarky. podla vypoctov by som mala byt v 5tt /ak sa pocita od posl. menstruacie/. Manzel zatial nevie, chcem mat 100% istotu ked mu to poviem. Som v soku, neplanovali sme to... Ale tesim sa. Od rana surfujem na webe po teh. strankach a som z toho paf, tolko cudzich slov, tolko pojmov. Neviem kde zacat, co robit. Mam viac otazok:

    1.Kedy ist ku gynekologovi a co bude robit.
    2.Ako je to z liekami, posledne 4 mesiace beriem antidepresiva, mozem ich bez problemov vysadit?, ale nebude uz neskoro?, strasne sa bojim, nechcem ublizit babetku.
    3.Ako je to s stravou = pocula som ze by sa nieco nemalo jest, pecen alebo ryby...
    4.Mame doma 2macky a psa = je to problem?
    5.Kedy sa zacina priberat - v ktorom mesiaci?

    dakujem velmi pekne.

    Dobrý deň,
    1. týždeň po vynechaní menštruácie a mal by spraviť prvý ultrazvuk
    2. lieky vysaďte až po porade so psychiatrom
    3. okrem surového masa možete jesť všetko
    4. n?e je, ak majú toxoplazmozu tie mačky, tak už ju máte aj vy a teda nič nehrozí
    5. to je individuálne