• Bolesti v podbrusku

    Dobry den pan Doktor,
    aj ked sa tu casto stretavam s podobnymi otazkami, predsa len napisem aj ja. Som v 31 tt.Je to moje druhe tehotenstvo.Posledne dni ma zacalo pobolievat v podbrusku. Je to taky pocit akoby som mala dostat mendzes, a vyraza mi to az do slabin a do noh. Dost ma to vystrasilo, tak zasla za svojim lekarom. Ten prave dovolenkuje, tak ma vysetrila zastupujuca lekarka. Pozrela ma, urobila usg a ubezpecila ma, ze vsetko vyzera dobre a ze to je pravdepodobne tym, ze mi dieta silno tlaci hlavickou na krcok. Odporucila mi magnezium 3x denne a Guajacuran tiez 3x denne(sice v pribalovom letaku pisu ze nie je vhodny pre tehotne, spolieham na lekarkine skusenosti). Povedala, ze sa mam setrit a co najviac cez den lezat. Nesediet dlho, ani nestat. Ja ale este stale pracujem a to v kancelarii kde sedim celych 8 hod. za PC. Aj tieto bolesti mi zacali v praci. A tak neviem ci mi takato praca moze nejako uskodit, alebo skor je to tak, ze ak sa ma nieco stat, tak sa to stane tak ci tak. Bolesti mavam stale, niekedy aj niekolko hodin. Mam podla Vas nastupit na predcasnu matersku, alebo to nema zmysel. Doma mam 2rocneho syna, takze sa asi tiez nenaoddychujem. Dakujem Vam za Vas nazor a za to, ze tu ste pre nas tehulky!!!

    Dobrý deň,
    vyšetrila Vás iná doktorka a nie ja, takže Vám neporadím nič iné, iba to čo povedala ona.
    Ak Vás bolesti obťažujú tak nerobte to, čo ich vyvoláva.