• tehotna s menstruaciou?2.

    Dobry den, prave som si precitala Vasu odpoved. Dakujem, no ma este jednu otazku. To moje krvacanie nebolo ako menstruacia, bolo velmi slabe.za den to nebolo ani na polovicu vlozky. ani brucho ma nebolelo.sem tam som zacitila zapychanie v podbrusku, ale len slabe. aj krvacanie aj pychanie prestalo, no ked som si vcera urobila testy, druhu ciarocku uz nebolo skoro ani vidiet.teraz neviem, co sa vo mne deje. mam velmi zly pocit, ze to vo mne odumrelo, ale nemala by som v tom pripade krvacat normalne?ani nic zo mna nevyslo. som z toho uplne zufala, lebo mi odmietli urobit aj ultrazvuk.ani krv mi v nemocnici ani nikde nezobrali. prosim Vas poradte mi co mam urobit, som v anglicku.je mozne aby som sa precistila nejako sama napriklad praslickovym kupelom?

    Dobrý deň,
    ak chcete istotu, zaplaťte si v Anglicku vyšetrenie u špecialistu gynekologa, spraví Vám ultrazvuk a odoberie krv. Nemusíte na nič čakať a budete vedieť o čo ide.
    Prasličkový kúpeľ je nezmysel.