• pohyby???

    Dobrý deň. Som v 36t a od včera sa mi zdá, že maličké sa menej hýbe. V noci som dokonca necítila nič a teraz cez deň len zo 2-3 krát sa pohlo možno po 4-krát. Je to v poriadku, alebo sa mám začať obávať? Musím podotknúť, že ma aj akosi viac kríže pobolievajú, tvrdne brucho a v podbrušku cítim akoby tlak. Ďakujem za skorú odpoveď

    Dobrý deň,
    je možné, že plod už je zafixovaný halvou v panvy a preto sa menej hýbe, ale ak naozaj máte pocit, že sa málo hýbe, vhodné je vyšetrenie vrátane CTG.