• materska

    dobry den pan doktor v prvom rade dakujem za odpoved na otazku skrz materskej,mala by som este dalsiu co sa toho tyka.je povinne nastupit na matersku 6tyzdnov pred porodom alebo ked sa budem citit dobre mozem pracovat co najdlhsie???a chcem sa este spytat da sa presne podla sona ci ultrazvuku zistit v kolkom som tyzdni????i bez toho ze by som vedela presny datum poslednej menzes???dakujem a prajem pekny den

    Dobrý deň,
    práve mám pocit, že nástup na materskú je povinný, mnoho žien chce pracovať dlhšie, ale je s tým nejaký problém. Skúste sa dohodnúť so zamestnávateľom.
    Najpresnejší údaj o veku tehotnosti je podľa ultrazvuku v 8.-9. týždni.