• 4D sono

    Dobrý deň mán doktor. Bola som na 4D sone, je to úžasná vec. No chcem sa s pýtať, keď tam určia pohlavie dieťaťa na koľko je to percent isté, že to bude tak? Teda, či sa môže toto sono aj mýliť. Zaujíma ma Váš názor. Už ste mi v minulosti dobre poradili. A ešte jedna otázka, chceli by sme cestovať do Poľska, je to bezpečné keď budem v 35 t.t.? Ja s tým nemám problém, len všetci okolo ma odhovárajú...

    Za odpoveď Vám vopred ďakujem a prajem pekný zvyšok dňa.

    Dobrý deň,
    závisí na skúsenosti vyšetrujúceho a na prehľadnosti nálezu, ale možno povedať, že je to skoro na 100 %.
    Cesta do Poľska by už mala byť bezpečná, bratia Kaczynski a iní radikáli, sú už pod kontrolou umierneného Tuska.
    A v 35. týždni si robte v aute prestávky a prechádzajte sa.