• seknutie v krizoch

    dobrý den chcem sa spýtat,som v 34tt a mam bolest krížoch ktora mi vystreluje do lavej nohy a obmedzuje ma to v chodzi a dost to bolí..bola som u svojej lekarky a ta mi povedala že musim pockat do porodu a predpisala mi vitamín B6.ale ja si neviem predstavit ako budem fungovat este 6 týžnov do porodu.možete mi poradit co mam robit mam sa zajst za neurologom?Za odpoved dakujem...

    Dobrý deň,
    neurológ Vám naozaj nepomože, zrejme hlavička tlačí na nervové zakončenia, okrem toho v tehotnosti sa mení celá konfigurácia panvy. Doporučujem kľudový režim, zvážiť sa dá rehabilitačná masáž, ale veľký efekt nečakajte.