• Hlien v tehotenstve? a bolesť chrbta

    Som v 18.tt a všimla som si,že občas mávam výtok-resp.taký hlien,niečo ako bielko a je to cca v čase kedy som mala mať menštruáciu.je to bežné? a tiež ma veľmi bolí chrbát,hlavne drieková oblasť,z postele čast vstávam "nasilu" cez bolesť.V detstve som mala skoliózu,bola som u ortopéda,ale podľa neho sú to obyč. tehotenské bolesti chrbta,ktoré sa budú zhoršovať :-( mám navštíviť neurológa,pomohol by mi on? neviem si predstaviť ako to vydržím ďalej ke´d už teraz mávam také bolesti.Zatiaľ som schudla cez 5 kíl,moja váha je 67 kg,tak z nádvahy to podľa mňa nie je.a môžem si to aspoň niečím natierať?alebo náplasti?neuškodí to?Ďakujem

    Dobrý deň,
    hlienovitý občasný výtok je normálny, ak nemáte svrbenie a pálenie nie je potrebná liečba.
    Bolesti chrbta sú akoby svalovica, lebo v tehotnosti sa zapájajú iné svaly do držania chrbta a tie bolia. Stav sa postupne zlepší.