• spinenie 8 a viac dni

    Dobry den,
    chcem sa opytat na problem s 8-dnovym spinenim,
    od 6 DPO do 13 DPO som spinila /ruzove vytoky, ruzove vylucky/ /zeby uhniezdovanie?/
    potom sa mi spustilo krvacanie 5 dni, plus potom den dva este spinenie.
    Prvykrat som tak dlho spinila napriek tomu, ze hormonalny profil /8 DPO/ bol v poriadku.
    Co to mohlo sposobit tolko dni spinenie?
    Ak sa mi to znova zopakuje, je to nieco vazne?
    Za odpoved dakujem.

    Dobrý deň,
    takéto špinenie je veľmi časté, občas sliznica maternice salbo krváca, alebo sa odlučuje, prípadne predošlý cyklus nebol ovulačný anarástla nad svoje možnosti. Nič sa nedeje, ak by sa to pravideľne opakovalo navštívte gynekológa, pre istotu si možete spravi´t tehotenský test.