• Spermiogram

    Pekny den prajem, chcela by som sa spytat, na vysledky mojho manzela, pretoze sa nam nedari otehotniet a ja som zevraj v poriadku ale manzel mal taketo vysledky: Mnozstvo- 3,4ml Denzita: 19,8 mil/ml Tvarove odchylnych 19,1% Le: 6/záporné Imobilných 33,9% Čas t: 2min 43sek , no a pan doktor nam odporucil profertil, tak som ho aj objednala, ale objednala som aj selezin. Moze to uzivat moj manzel zarovet? Myslite, ze mame sancu s takymto spermiogramom? Na internete su o profertile aj dobre aj zle spravy... Velmi pekne vam dakujem za odpoved....

    Dobrý deň,
    nepíšete ako dlho sa nedarí, ale ak viac ako 2 roky, potom je namieste pokus o umelé oplodnenie aj napriek tomu, že sa zdá výsledok v norme.