• menzes a tehotenstvo

    Dobry den, chcem sa spytat ci mi test ukaze tehu ak mam slaby menzes. Dostala som ho na 23 Dc, co moze udajne znamenat zahniezdovanie vajicka a nie menzes, tak sa chcem spytat, ci si mozem spravit test alebo je to zbytocne ak som ten slaby menzes mala.
    dufam, ze je moja otazka zrozumitelna, dakujem za odpoved
    Michaella

    Dobrý deň,
    nie je to zrozumiteľné, ale je to jednoduché.
    Ak chcete vedieť,č i to bola menštruácia alebo tehotenské krvácanie, kúpte si test, ak bude negatívny, bola to menštruácia.