Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského

Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
17,416 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa pôrodníctva a gynekologických  problémov odpovedá  Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH., prednosta II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a UNB , Fakultná nemocnica Ružinov, Bratislava.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
 • menzes a tehotenstvo

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobry den, chcem sa spytat ci mi test ukaze tehu ak mam slaby menzes. Dostala som ho na 23 Dc, co moze udajne znamenat zahniezdovanie vajicka a nie menzes, tak sa chcem spytat, ci si mozem spravit test alebo je to zbytocne ak som ten slaby menzes mala.
  dufam, ze je moja otazka zrozumitelna, dakujem za odpoved
  Michaella

  Odpovedá: Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH.

  Dobrý deň,
  nie je to zrozumiteľné, ale je to jednoduché.
  Ak chcete vedieť,č i to bola menštruácia alebo tehotenské krvácanie, kúpte si test, ak bude negatívny, bola to menštruácia.

Podobné otázky

 • Menzes a tehotenstvo?

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobrý deň pán doktor.Mám 3 ročného syna ,ktorý sa narodil predčasne v 27.t.t. sekciou ako 2 z dvojčiat.Druhý synček nám zomrel.S manželom sa od marca minulého roka pokúšame o druhé dieťatko.Brala som antikoncepciu,ktorú som vysadila v už spomínanom marci.Od vtedy sa pokúšame o dieťatko a stále nič.Trošku ma to trápi.No chcela by som sa Vás spýtať či je možné,aby som bola tehotná ak som dostala menzes.Minulý mesiac som mala4.12. a tento mesiac 5.1.Je možné,že by som bola tehotná keď pociťujem napätie v prsníkoch.Cítim takú zvláštnu akoby bolesť.Sú citlivejšie.Mávam nafúknuté brucho a býva mi zima,občas mám trošku taký zvláštny pocit,že mi je na vracanie..Je možné,že by som bola tehotná?Alebo si hormóny robia svoje?Vopred Vám ďakujem za odpoveď.Martina