• Zväčšená sliznica a hcg 0

    , Autor: mattah

    Dobrý deň, prosím Vas o informáciu, či je možné že som tehotná. Poslednú menštruáciu som mala 10.11.2010, momentálne mi meška. Robila som si test, vyšiel mi negatívne. Na UZV moja gynekologička nič nevidela, ale povedala že mám zväčšenú sliznicu,čo môže znamenať, že som tehotná, ale veľmi na začiatku, alebo je to stav pred menštruáciou. Zobrali mi krv a následne oznámili že hodnota hcg je 0. Môžem byť tehotná (v začiatkoch), aj keď hcg mi vyšlo 0 ? Čo je dôvodom, že mám zväčšenú sliznicu, keď menštruáciu momentálne nemám? Ďakujem

    Dobrý deň,
    ak je HCG 0 na 100% nie ste tehotná. Asi ste mala neovulačný cyklus a neprodukujú sa Vám gestagény preto máte vyššiu slzinicu, stačí podať gestagény a menštruáciu dostanete.