• pomale spermie

    dobry den.mam na vas jednu otazku.s manzelom planujeme druhe babatko a uz rok nic.tak sme boli u gynekologa a povedal,ze ja som v poriadku a ze manzel ma pomale spermie.poradili mi vitamin E.my sa riadime billingsovou metodou.tento mesiac mi poradili,aby som po PS robila sviecku,ze to pomaha.vedeli by ste mi poradit,co by sme este mohli skusit?
    Dakuje Evka

    Dobrý deň,
    tá sviečka je nezmysel, sústreďte pohlavné aktivity na stred cyklu, bez násilia a obmedzení. Vitamín E je vhodný, manžel može skúsiť aj Profertil.