• nešpecifikovaná neplodnosť

    Dobrý den chcela by som sa opytat co mám robit som uz zufala s manželom sa snažíme o miminko uz vyse 2 roky a stale sa nam nedari prirodzenou cestou obaja sme v poriadku prešla som laparoskopiou mam za sebou uz dve inseminacie a neuspesne a mam obavy o dalsiu tužíme po malickom a velmi pred inseminaciou som brala clostilberit a po nej utrogestan nic mi nezabera poradte nam chodime do Košíc k lekarovi ale nic
    Dakujem

    Dobrý deň,
    vhodná je psychoterapia, často to býva aj týmto dovodom, pohovor so psychológom Vám urobí dobre.
    Ak sa nepodarila inseminácia, potom nutno zvážiť otehotnenie zo skúmavky IVF.