• Moje pco a jeho zlepšenie

    Dobrý den chcela by som vedieť čo si o tom myslite Vy. začnem tym že sa s manželom pokúšame o babo 3 roky ----ja mam i manžel problém ----začnem mnou ,,mam nepravidelnú menštruáciu, absolvovala som laparoskopii,doktor zistil,že mam PCO počas troch rokoch som brávala glostybekyt vôbec mi nepomáhali až minuli mesiac mi narástol vajíčok na 21mm takže začalo pôsobiť, predtým som kvôli tomu išla do Košic na IVF,ktoré bolo 2x neúspešne, čítala som že ak ma PCO mal by schudnúť ja mam 153 výšku a váha59-60kg ako kedy.,,,teraz beriem skoro 6 mesiacov femibion.
    Manžel:::::: u neho zistili,že mam slabe spermie pod 20 miliónov bral Proviron a KoenzymQ10,,po 5 mesiacoch bol znovu na vyšetreniach a doktor povedal,že sa zlepšilo o 50 percent predtym mal 20 teraz nad 30 miliónov. Chcem vedieť aka je u nas šanca že sa nám to konečne podari,, čo by ste nám poradili.dakujem za vašu odpoved.

    Dobrý deň,
    u Vás je potreba ideálnej hmotnosti, takže by ste mala schudnúť na tých 50 kg.
    Okrem toho by ste mala absolvovať endokrinologické vyšetrenie, aby sa zistila príčina PCO a nasadila adekvátna liečba.