• nepriechodnosť vajcovodov

    Dobrý deń, zaujímalo akým spôsobom sa dajú spriechodniť vajcovody. Môže hroziť potom napr. mimomaternicové tehotenstvo? Ďakujem a želám pekný deň.

    Dobrý deň,
    spriechodnenie vajcovodov je veľmi nejasná záležitos´t, ak sú zrastené tak tieto operácie majú malú úspešnosť a naozaj po nich je o niečo vyššie riziko mimomaternicovej gravidity.