• ca 125

    Dobrý deň.
    Prosím Vás o radu s mojím problémom.
    Mám problém s otehotnením a tehotenstvom. Od r. 2008 sa liečim na syndróm PCO. V apríly 2009 som mala urobenú Dg laparoskopiu, kde mi urobili pertubáciu a nález bol v norme. Od septembra 2009 navštevujem centrum asistovanej reprodukcie. Lekár mi na základe USG vyš. a Ca 125= 35,5 iU diagnostikoval endometriózu. Absolvovala som 2x embryotransfer, ktory skončil potratom v 5 a 3 týždni. Aká je možná liečba endometriózy, lebo lekár mi povedal, že liečba nie je žiadna, že je to imunologický problém.
    Ďakujem

    Dobrý deň,
    Ca 125 máte v podstate normálny, doležitý je nález na USG, osobne by som až tak diagnozu endometriozy nepovažoval za 100%.
    Možno by som znovu zopakoval laparoskopiu s prípadným odstránením ložísk ak ich vidí na ultrazvuku.