• tehotensvo a endometrioza

    DOBRY DEN PAN DOKTOR.MANZELOM SA UZ SNAZIME ROK AJ POL O BABO A NIC TAK MA DOKTORKA SKONTROLOVALA A NASLA MI TAM CYSTU 6 AZ 7 CM.TAK SOM SLA NA LAPAROSKOPIU TAM MI CYSTU VYBRALI ALE MI TAM NASLI NA MOCOVOM MECHURE DROBNE LOZISKA ENDOMETROZY.VYSLEDKY STEJ CYSTY BOLY DOBRE NEBOLA ENOMETRIOZNA.MOJA DOKTORKA MI POVEDALA ZE BY UZ NEBOL PROBLEM OTEHOTNIET ZE CYSTA SA VYBRALA A ZE PRETO SOM NEMOHLA OTEHOTNIET.A JA SA CHCEM SPITAT CI BUDE MAT PLIV NA OTEHOTNENIE TO CO MI NASLI NA MOCOVOM MECHURE.DOKTORKA MI POVEDALA ZE NIE LEBO ZE SOM TO NEMALA NA ZENSKYCH ORGANOCH ZE KYBY SOM TO MALA NA ZEN.ORG. TAK TO BY UZ BOL PROBLEM.CHCELA BY SOM VEDIET VAS NAZOR.UZ STE MI VELA KRAT POMOHLI TAK SA NA VAS OBRACIAM ZNOVA.VOPRED DAKUJEM ZA ODPOVED SPOZDRAVOM VANNESA

    Dobrý deň,
    aj endometrioza mimo vaječníkov može byť príčninou neplodnosti, ale verím, že Vám ju pri laparoskopii vyliečili. Ak nie, vhodná je liečba na endometriozu až potom otehotnieť.