Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského

Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
19,068 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa pôrodníctva a gynekologických  problémov odpovedá  Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH., prednosta II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a UNB , Fakultná nemocnica Ružinov, Bratislava.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
 • tehotensvo a endometrioza

  , Autor: Registrovaný používateľ

  DOBRY DEN PAN DOKTOR.MANZELOM SA UZ SNAZIME ROK AJ POL O BABO A NIC TAK MA DOKTORKA SKONTROLOVALA A NASLA MI TAM CYSTU 6 AZ 7 CM.TAK SOM SLA NA LAPAROSKOPIU TAM MI CYSTU VYBRALI ALE MI TAM NASLI NA MOCOVOM MECHURE DROBNE LOZISKA ENDOMETROZY.VYSLEDKY STEJ CYSTY BOLY DOBRE NEBOLA ENOMETRIOZNA.MOJA DOKTORKA MI POVEDALA ZE BY UZ NEBOL PROBLEM OTEHOTNIET ZE CYSTA SA VYBRALA A ZE PRETO SOM NEMOHLA OTEHOTNIET.A JA SA CHCEM SPITAT CI BUDE MAT PLIV NA OTEHOTNENIE TO CO MI NASLI NA MOCOVOM MECHURE.DOKTORKA MI POVEDALA ZE NIE LEBO ZE SOM TO NEMALA NA ZENSKYCH ORGANOCH ZE KYBY SOM TO MALA NA ZEN.ORG. TAK TO BY UZ BOL PROBLEM.CHCELA BY SOM VEDIET VAS NAZOR.UZ STE MI VELA KRAT POMOHLI TAK SA NA VAS OBRACIAM ZNOVA.VOPRED DAKUJEM ZA ODPOVED SPOZDRAVOM VANNESA

  Odpovedá: Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH.

  Dobrý deň,
  aj endometrioza mimo vaječníkov može byť príčninou neplodnosti, ale verím, že Vám ju pri laparoskopii vyliečili. Ak nie, vhodná je liečba na endometriozu až potom otehotnieť.