• Cestovanie po Ket

    , Autor: Katuska322

    Dobrý deň pán doktor,
    V nedeľu som absolvovala KET, 28.7 mám cestovať do Berlína na predĺžený víkend, chcela som sa opýtať, či je takáto cesta bezpečná, vzhľadom na to, že možno ešte tehotenstvo nebude v tom dátume potvrdené, chystám sa cestovať vlakom, ďakujem vopred za odpoveď

    Dobrý deň,
    myslím, že cestovanie bude bezpečné, aj Nemecku je zdravotníctvo na veľmi vysokej úrovni, takže v prípade komplikácií Vám pomôžu. V ceste vlakom problém nevidím.