• neskora a skora menstruacia

    dobry den.mam na vas otazocku.
    pred mesiacom mi meskala menstruacia 4 dni a potom mi prisla a tento mesiac mi zas prisla skor o 5 dni.s manzelom sa snazime o dieta 7 mesiac.ziadne lieky neberiem.ked to takto hapruje hore dole sa tazko daju vypocitat plodne dni.som objednana ku gynekologovy na sono na vysetrenie ovulacie.
    co sposobuje take skakanie cyklu???

    Dobrý deň,
    je to normálne kolísanie, stáva sa to, nie je potreba žiadne vyšetrenie, normálne žite, 7 mesiacov je strašne krátka doba.
    Ak máte nadváhu schudnite.