• sekundarna amenorea

    Dodry den. Dakujem za dnesnu odpoved.Endokr.vysetr.som absolvovala. Stitnu zlazu mam v poriadku, nadvahu nemam.Ake este vysetrenie by ste mi odporucali aby sa zistilo preco nemam menzes bez hormonalnej liecby? Vopred vam dakujem.

    Dobrý deň,
    ide o hormonálnu príčinu - nielen štítna žľaza aj prolaktín, FSH, LH, hladiny inzulínu, glykémie, to všetko je potrebné dokladne vyšetriť.